מי אני

קטנה יותר

אני יודעת כמה מפחיד לייצר שינוי. לפעמים נראה שהמקום המוכר עדיף, למרות הקשיים והכאב שבו. 

אני איתכם בפחד, אני יודעת איך הוא מרגיש. 

בואו נפצח אותו יחד.

מי אני

אני נעמה אנסבכר, נשואה ליאיר ואמא לחמישה ילדים. 

בתחילת דרכי המקצועית הייתי מורה ומחנכת של נוער בסיכון. במהלך ההיכרות עם האתגרים שעימם מתמודדים הנערים והנערות הבנתי שהשינוי בחייהם לא מתחיל בחינוך בבית-הספר וגם לא בחינוך שנותנים הוריהם. הסיפור שלהם, הסיפור של כולנו, מתחיל ביכולת לבנות ולהתמודד נכון עם מערכות יחסים בחיינו. 

ושם התחיל השינוי. התחלתי בלימודי תעודה מגוונים ופגשתי לאורך הדרך אלפי אנשים, במפגשים אישיים או הרצאות, שרוצים כולם ללמוד אהבה

כיום אני בעלת עסק עצמאי בתחום הזוגיות: יועצת נישואין, מגשרת משפחתית, יועצת לרווקים, מנחת קבוצות, מרצה וכותבת תוכן ב"פנימה" ו"מקור ראשון". 

מידי יום אני פוגשת אנשים ומשתדלת ללמד אותם אהבה. ותמיד, תמיד, אני זו שלומדת מהם.  

מה נעשה ביחד

ניצור את מה שתחלמו לשנות בחייכם. 

אנחנו צוות שעובד יחד: אני מביאה איתי את הידע והניסיון, אתם מביאים את החכמה והניסיון העשיר שצברתם על חייכם. יחד אנחנו הופכים את חלומכם למטרות ברורות, מנסחים תכנית עבודה ויעדים ברורים ומתחילים לייצר שינוי. 

בכל מפגש אתם מקבלים שיעורי בית, שמטרתם להעמיק ולזרז את ההתקדמות שלכם. לא תשמעו משפטים כמו: "כדאי שתעבוד על זה", "אני ממליצה שתחשבי איך לשנות את הדפוס הזה". כשאני שמעתי משפטים מעין אלה, לא היה לי מושג לאן להתקדם. כאן תקבלו תכנית עבודה, צעדים מעשיים ומפת דרכים שמכוונת לשלב הבא.

אז למה אתם מחכים? השינוי כבר כאן. 

 

השאיפה שלי

לייצר מהפכה. 

המציאות האישית והמשפחתית היום היא מורכבת יותר מאי-פעם. סימני שאלה וספקות מקיפים אותנו מכל עבר ולא תמיד אנחנו מחזיקים את המיומנות להתמודד עימם. 

לאורך הדרך למדנו דברים רבים על החיים ועל עצמנו, אבל רובנו לא הוכשרנו לדבר יסודי ביותר: אהבה. 

הורגלנו להאמין שזה יגיע לבד ולאט-לאט נבין מה לעשות, רק שלא סיפרו לנו כמה כאב יש עד אז. 

אני חולמת שכולנו, מגילאים צעירים ועד מבוגרים, נחזיק בידע וביכולות המעמיקות להתמודד עם הדבר החשוב בחיינו: האנשים בהם בחר ליבנו לאהוב.  

את החלום הזה אני מגשימה באמצעות מפגשים אישיים "אחד על אחד" ובאמצעות הרצאות מרובות משתתפים, ואני רואה את השינוי. 

המהפכה כבר כאן. תצטרפו אליה.  

WhatsApp chat
דילוג לתוכן